Jakab Adrienn Lili, 3 hónapos, Budapest

 In A hónap kisbabája

Jakab Adrienn vagyok. Kicsit huncut… kicsit lusta, de a legszerethetöbb baba.:-)

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

2 hónaposan emelem a fejecském. Anyu nagyon büszke rám.Nagyon aranyos baba vagyok, de ,ha anyának nincs elég ideje foglalkozni velem akkor sokat szoktam sirni és ezt addig teszem mig fel nem vesz az ölébe, mert ott érzem magam igazán jol.