Gergely Szabina Zsuzsanna, 3 honapos, Nyirmeggyes

 In A hónap kisbabája

Nagyon aranyos baba vagyok, de ,ha anyának nincs elég ideje foglalkozni velem akkor sokat szoktam sirni és ezt addig teszem mig fel nem vesz az ölébe, mert ott érzem magam igazán jol.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Jakab Adrienn vagyok. Kicsit huncut... kicsit lusta, de a legszerethetöbb baba.:-)Lipták Tamás és Kovács Viktória kislánya. Lilike nagyon vidám, mosolygós kislány.