Kis Gyula, 2 hónapos, Százhalombatta

 In A hónap kisbabája

2 hónaposan emelem a fejecském. Anyu nagyon büszke rám.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Nagyon vidám kissrác vagyok, folyton csak vigyorgok. Persze a csodálatos mosolyommal mindenkit leveszek a lábáról:) Csajok,vigyázat... NÖVÖK!Jakab Adrienn vagyok. Kicsit huncut... kicsit lusta, de a legszerethetöbb baba.:-)