Szõke Bernadett, 8-hónapos, Miskolc

 In A hónap kisbabája

A mi kis “Ebetkénk””!!! Játék közben a pici szobájában! Rengeteg képünk van róla,ezért nehéz volt választani,de az egész család erre szavazott! Nekünk õ a legszebb baba a világon! Amilyen szép olyan kedves is! “

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

2010.10.11. 11ó 21s 3280g 50cm-el születtem, 5-k gyerekként! Vidám, mosolygós boldog baba vagyok!Kisfiam 2011.07.16-án született,31 hétre 1900 gr és 48 cm-el.Mára már szép nagy baba lett,8,50 kg,63 cm.