Székely Krisztofer, 3 hónapos, Hajdúszoboszló

 In A hónap kisbabája

2010.10.11. 11ó 21s 3280g 50cm-el születtem, 5-k gyerekként! Vidám, mosolygós boldog baba vagyok!

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Lara 2010. február 28.-án Debrecenben született. Anyja Kulcsár Magdolna, apja Szabó Tibor. Nagyon aranyos, barátságos kislány. Imád játszani, utazni. Nagyon szereti a pociját :) Õ a család szeme fénye!A mi kis "Ebetkénk""!!! Játék közben a pici szobájában! Rengeteg képünk van róla,ezért nehéz volt választani,de az egész család erre szavazott! Nekünk õ a legszebb baba a világon! Amilyen szép olyan kedves is! "