Máté Laura, 8 és fél hónapos, Maklár

 In A hónap kisbabája

A kislányom 2010 május 1-én született Egerben,ezen a képen a vadnyugat cowgirl-je 🙂 ! Már 8 hónapos elmúlt és minden nap boldoggá tesz minket!!

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Anna 2010. május 25-én született, õ az apuci szeme fénye. Nagyon eleven kislány, csak nagyon anyás ha nem látja egy percet az anyukáját akkor már kiabál, Van egy bátya, aki nagyon szereti, de õ ez úgy hálálja meg hogy mindig cibálni, kötekedni próbál vele. Már meggy a kompba sõt mi több szalad, így most a tv szekrény a fõ célpontja hogy kirámolja.  Anyukáját Hegyiné Kiss Erzsébetnek, apukáját Hegyi Pálnak hívják."A szeretet két embert gyógyít meg: azt aki adja,és azt,aki kapja" (Karl Menninger). Köszönöm, ha szavazol rám!