Hegyi Anna, 8 hónapos, Geszteréd

 In A hónap kisbabája

Anna 2010. május 25-én született, õ az apuci szeme fénye. Nagyon eleven kislány, csak nagyon anyás ha nem látja egy percet az anyukáját akkor már kiabál, Van egy bátya, aki nagyon szereti, de õ ez úgy hálálja meg hogy mindig cibálni, kötekedni próbál vele. Már meggy a kompba sõt mi több szalad, így most a tv szekrény a fõ célpontja hogy kirámolja. Anyukáját Hegyiné Kiss Erzsébetnek, apukáját Hegyi Pálnak hívják.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Pál 2008.11.23.-án született nagyon aranyos és nagy dumás gyerek már  számítógépezni is nagyon szeret mindene a számítógép azon belül is az állatokat szereti nézni rajta mindig jókedvû vidám gyerek, szeret focizni és imád zenét hallgatni, 2010. májusában született meg a kishúga Anna akit nagyon szeret és védelmez, többször veszem észre hogy eteti, vagy itatja. Édesanyát Hegyiné Kis Erzsébetnek hívják, édesapját Hegyi Pálnak.A kislányom 2010 május 1-én született Egerben,ezen a képen a vadnyugat cowgirl-je :) ! Már 8 hónapos elmúlt és minden nap boldoggá tesz minket!!