Bakó Attila, 4 hónapos, Tuzsér

 In A hónap kisbabája

Az én kis mazsolám mindig vidám és nagyon szereti ha fényképezik.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Születésem után 4 nappal hazaértünk a kórházból! Jól nézzetek meg mert bizony én lettem a család kedvence! Amilyen szépséges kislány vagyok ezt nem is csodálom! :)nEgyébként mintagyerek vagyok! Evés után alszok, hogy nagyra nõjek!Kisfiam 2011.január 5-én született édesanyja és természetesen a családja nagy örömére. A fényképen Marcika elsõ felülését örökítettem meg, melyre nagyon büszkék vagyunk. Marcika alapvetõen egy nagyon kedves, mosolygós, jókedélyû kisfiú.