Sándor Marcell, 3,5 hónapos, Gyöngyös

 In A hónap kisbabája

Kisfiam 2011.január 5-én született édesanyja és természetesen a családja nagy örömére. A fényképen Marcika elsõ felülését örökítettem meg, melyre nagyon büszkék vagyunk. Marcika alapvetõen egy nagyon kedves, mosolygós, jókedélyû kisfiú.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Az én kis mazsolám mindig vidám és nagyon szereti ha fényképezik.Sziasztok! 2011. január 4-én vettek ki anya pocakjából, mert nem voltam hajlandó kibújni. Ráadásul már akkor is óriás voltam. 4180 grammal jöttem a világra. Már imádok itt lenni anyáékkal. Sokat játszunk és nevetünk. Aludni nem  nagyon szeretek nap közben, arra ott az éjszaka. :-) Már 62,5 cm vagyok, a súlyom meghaladja a 6,6 kg-ot. Egyébként nincs baj velem, sõt... imád mindenki.