Bisztriczki Lilien, 3 hónapos, Pécel

 In A hónap kisbabája

2010.12.29-én születtem. Anya és Apa már nagyon vártak. Én lettem a Kis Hercegnõjük. 🙂 Imádok enni,aludni és mosolyogni. 🙂

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Édesanyja: Szabóné Kálmán Annamária,nédesapja: Szabó József.Mi ikrek vagyunk és nem tudtuk eldönteni melyikünk versenyezzen a hónap kisbabája címért, így hát mi ketten indulunk. Akinek elnyertük szimpátiáját kérjük szavazzanak ránk. Köszönjük: Domi és Máté