Jéger Dominik és Jéger máté, 1 év 3 hnap, Alsópetény

 In A hónap kisbabája

Mi ikrek vagyunk és nem tudtuk eldönteni melyikünk versenyezzen a hónap kisbabája címért, így hát mi ketten indulunk. Akinek elnyertük szimpátiáját kérjük szavazzanak ránk. Köszönjük: Domi és Máté

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

2010.12.29-én születtem. Anya és Apa már nagyon vártak. Én lettem a Kis Hercegnõjük. :) Imádok enni,aludni és mosolyogni. :)Íme egy kis pillangó kisasszony, aki mosolyt hoz mindenki életébe.