Szõke Noel, 11 hónapos, Budapest

 In A hónap kisbabája

Szõke Noel a nevem és 2012.11.22-én születtem. Egy vidám, mosolygós kisfiú vagyok. Imádok sétálni, apukámmal nagyokat játszani és a játszótéren hintázni. Van egy nõvérem is aki szintén nagyon szeret engem.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Léda egy édes,imádni való csöppség, bár kora szülöttként érkezett a világra, nagyon szépen fejlõdik és eleven egészséges kisbaba. Szavazzatok rá!A nevem Laura. Anyukám Fehér Anikó, apukám Ancsák Péter. 1013. április 15-én születtem Nyíregyházán. A szüleim elsõ babája és a nagyszüleim elsõ unokája vagyok, így mindenkit könnyen az ujjam köré tudtam csavarni! :)