Ancsák Laura, 6 hónapos, Pócspetri

 In A hónap kisbabája

A nevem Laura. Anyukám Fehér Anikó, apukám Ancsák Péter. 1013. április 15-én születtem Nyíregyházán. A szüleim elsõ babája és a nagyszüleim elsõ unokája vagyok, így mindenkit könnyen az ujjam köré tudtam csavarni! 🙂

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Szõke Noel a nevem és 2012.11.22-én születtem. Egy vidám, mosolygós kisfiú vagyok. Imádok sétálni, apukámmal nagyokat játszani és a játszótéren hintázni. Van egy nõvérem is aki szintén nagyon szeret engem.Édesanyja Oláh Melinda, édesapja Tóth Mihály.