Huszti Bálint, 10 hónapos, Nyíregyháza

 In A hónap kisbabája

Édesapja: Huszti Károly, édesanyja: Bozsó Tübde. Bálint a harmadik gyermekünk. Mind a hárman fiúk. még soha nem használtuk ki a lehetõséget hogy a nagyvilágban megmutassuk fiainkat, de úgy gondoltuk, hogy ezt az önfeledt mosolyt mindenkinek látnia kell, hogy mosolyt csaljon a rideg hétköznapopkba.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Zsoldos Attila és Veres Tímea édes kis manója.Milánbaba elsõ gyermekünk. Nagyon vártuk az érkezését.  Mosolygós, életvidám kisbaba. Nagyokat kacag, mindig jókedvû, ahogyan az a képen is látszik. Nagyon erõs, már egyedül ül és két kiskezét fogva megáll és pár lépést is tesz. Anya és apa élete értelme Milánka! :) Imádjuk!