Szabó Imre Milán, 6 hónapos, Hajdúböszörmény

 In A hónap kisbabája

Milánbaba elsõ gyermekünk. Nagyon vártuk az érkezését. Mosolygós, életvidám kisbaba. Nagyokat kacag, mindig jókedvû, ahogyan az a képen is látszik. Nagyon erõs, már egyedül ül és két kiskezét fogva megáll és pár lépést is tesz. Anya és apa élete értelme Milánka! 🙂 Imádjuk!

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Édesapja: Huszti Károly, édesanyja: Bozsó Tübde. Bálint a harmadik gyermekünk. Mind  a hárman fiúk. még soha nem használtuk ki a lehetõséget hogy a nagyvilágban megmutassuk fiainkat, de úgy gondoltuk, hogy ezt az önfeledt mosolyt mindenkinek látnia kell, hogy mosolyt csaljon a rideg hétköznapopkba.Vidám, nyugodt kisbaba vagyok, aki sokat mosolyog. 2013 július 09.-én születtem meg anya nagy örömére, 16 óra vajúdás után. 3140g és 56 cm hosszan. Nem szeretek kézbe lenni inkább a hordozómba szeretek ücsörögni, nézelõdni, a kezemet szívogatni és nézegetni.