Simon Gabriella, 32,

 In A hónap kismamája

Simon Gabriella vagyok, 32 éves. 25 hetes terhes vagyok, nagy örömmel várjuk Botondot 🙂

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Sziasztok!  2011.novemberre várjuk a kisfiunkat. A nõi élet legszebb idõszakát élem, az áldott állapotot :) Ez a gondolat jut eszembe, amikor a pocakomra rakom a kezemet: "A szív ragyogása fényesíti meg az életet. Amikor a szíved valóban megnyílik, és életre kel, akkor tudod igazán átérezni az élet szépségét, és örömét. A teremtés a gondolattal indul, de a szív varázsolja valósággá. " Szavazz ránk! :) Köszönöm!Kicsi Lorimmal, 28.hét