Rékasi Lilien, 2 hónapos, Tiszavasvári

 In A hónap kisbabája

Vidám, mosolygós baba vagyok és nagyon szeretek huncutkodni.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Család szeme fénye!A képen még csak 2 hetes vagyok. Sokat eszem és még többet alszom. A szüleim szerint álommanó vagyok.:)