Nagy Botond Nándor, 1 hónapos, Szigethalom

 In A hónap kisbabája

Az én kis hercegem 1 hónaposan. Sokat mosolyog már, szociális mosolya is volt nyitott szemmel ébren, nem csak az álmában lévõ mosolyok. Nyugodt baba, és gyönyörû.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

2010.11.17-én születtem, az egész család nagy örömére! Apa is ott volt a megérkezésemkor, nagyon ügyes és bátor volt anya és apa is, na persze meg én is mert ügyesen a világra jöttem. Azóta is jó baba vagyok csak akkor sírok, ha éhes vagyok és fáj a pocakom.Az elsõ karácsonyom,az elsõ kisruhámban. Én vagyok a család szeme fénye!