Molnár Bence Martin, 4,5 hónapos, Budapest

 In A hónap kisbabája

Sziasztok! Molnár Bence vagyok, 4 és fél hónapos. Nagyon szeretek már így üldögélni és ismerkedni a világgal. Anyukámnak és Apukámnak Én vagyok a hónap, az év, sõt az évezred KISBABÁJA. És Nektek? Üdv: Bence

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Nagyon szeretem a hasamat és egyre jobban szeretem az új ételeket nem mindig azokat az unalmas tápszereket. Nagyon szeretek ismerkedni, mindenkitõl ki csalok legalább egy mosolyt mert nagyon vigyorgós baba vagyok. Imádok hintázni.Életem értelme:)))