Hoksza Bence, 2010.10.05. 6 hónapos, Budapest

 In A hónap kisbabája

Õ az én kiskirályfim.a legjobb baba a világon.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Sziasztok! 2011. január 4-én vettek ki anya pocakjából, mert nem voltam hajlandó kibújni. Ráadásul már akkor is óriás voltam. 4180 grammal jöttem a világra. Már imádok itt lenni anyáékkal. Sokat játszunk és nevetünk. Aludni nem  nagyon szeretek nap közben, arra ott az éjszaka. :-) Már 62,5 cm vagyok, a súlyom meghaladja a 6,6 kg-ot. Egyébként nincs baj velem, sõt... imád mindenki.