Hevesi Dániel, 3 hónapos, Békéscsaba

 In A hónap kisbabája

Sziasztok! Dániel a nevem, nagyon szeretem anyut és aput és egyre többet nevetek is. Sõt már mesélni is tudok nekik:)

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

A Kisvárdai Tóth Gergõ 2012.december 14-én született. Édesanyja: Vizer Erika, Édesapja: Tóth László.Horváth Amina vagyok 11 hónapos, vidám, kiegyensúlyozott és Anyáék örömére nagyon jó baba! Most kezdek ismerkedni az önálló léptekkel ami nagyon tetszik!