Farkas Orsolya, 2 hónapos, Szeged

 In A hónap kisbabája

Fürdés után bohóckodtunk apával… 🙂 Imádom produkálni Magam, vigyorogni anyára, apára és úgy általában Mindnekire. Sokat próbálgatom a hangomat, amivel még szebbé, izgalmasabbá és szebbé tettem családomnak az ünnekepet (is). 🙂 Érdeklõdve vizsgálom a körülöttem lévõ világot… különösen, ha akad valaki, aki a kezében tartva tart idegenvezetést. 🙂

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Olivér egy rendkívül okos,nyugodt,kiegyensúlyozott baba. Szeret a nõvérével játszani,enni és aludni. Nagyon szereti az állatokat. Január 13.-án tölti az 1 évet,de már magától eszeget.:) SZAVAZZATOK RÁ!!!Nagy Tímea Zsófia vagyok. 5 éves múltam.Oviba járok. Van egy bátyám és egy öcsém. Ha tetszem nektek szavazatok rám.