Arnócz Milán Adorján, 1 éves, Debrecen

 In A hónap kisbabája

Életem elsõ fagyi nélküli fagyizása:)Azóta már elmúltam 1 éves és már tudok járni..sõt szaladni is:)

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Kisfiam 15 hónapos, egész nap beszél, nevetgél, huncutkodik. A képen éppen hajvágás történt, miután pózol a kamerának.Virág 2010. szeptemberében született! Már elmult 4 hónapos 63,5 cm és 6,30 kg. Nagyon figyelmes érdekli az élet összes mozzanatai. Ha ébrenvan mindig fülig érõ szájjal mosolyog. Ha éhes nem sír hanem veszekszik a körülötte lévõkkel! Korához képes nagyon ügyes, értelmes, erõs baba. Édesanyja Szenyita Zsanett, édesapja Bokor Ádám.