Laczi Vivien, 2 hetes, Miskolc

 In A hónap kisbabája

Születésem után 4 nappal hazaértünk a kórházból! Jól nézzetek meg mert bizony én lettem a család kedvence! Amilyen szépséges kislány vagyok ezt nem is csodálom! :)nEgyébként mintagyerek vagyok! Evés után alszok, hogy nagyra nõjek!

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Sára kislányunk mindig mosolyt csal mindenki arcára,õ egy vidám és nagyon szeretet árasztó csoda!Az én kis mazsolám mindig vidám és nagyon szereti ha fényképezik.