Szilágyi-Nagy Sára, 15 hónapos, Veszprém

 In A hónap kisbabája

Sára kislányunk mindig mosolyt csal mindenki arcára,õ egy vidám és nagyon szeretet árasztó csoda!

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Az édesanyja Nagyné Remenár Mónika, édesapja Nagy József. A kicsi Hunor negyedik gyermekünk. A család kedvence,nagyon virgonc kisbaba. Ezen a képen nagyon komolyan szemlélte a körülötte folyó eseményeket. Nagy szeretettel fogadták a testvérei, óriási meglepetés volt az érkezése.Születésem után 4 nappal hazaértünk a kórházból! Jól nézzetek meg mert bizony én lettem a család kedvence! Amilyen szépséges kislány vagyok ezt nem is csodálom! :)nEgyébként mintagyerek vagyok! Evés után alszok, hogy nagyra nõjek!