Rostyó Patrik Dominik, 3 hónapos, Ibrány

 In A hónap kisbabája

Nagyon vidám mosolygós vagyok,szeretek fürdeni és nagyon szeretem ha levegõn a Nõvéreim babakocsival tologatnak én pedig nagyokat kacagok. Imádom a szüleimet a nõvéreimet és a bátyámat. 2011.01.03-án születtem Nyíregyházán és a Dominik nevemet használjuk. Nagyon szeretnék nyerni.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Életünk legcsodásabb élménye volt amikor 7 héttel ezelött megszületett szerelmünk gyümölcse: Alíz. Minden napunkat boldogság ragyogja be mióta köztünk van. Nagyon nyugodt és sokat mosolygó kisbaba. A világ legboldogabb emberei vagyunk,hogy az Õ szülei lehetünk. Nagyon szeretjük és óvjuk minden pillanatban.Viki nagyon aranyos baba,egy életvidám kiscsaj!