Pesztericz Patrik, 1 hónapos, Ajka

 In A hónap kisbabája

A mi kis szemünk fénye 2011.03.01-jén született, imádja a kis pociját és minden nap öröm vele számunkra!

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Vida Leventének hívnak. December 10-én születtem Debrecenbe. Anyukámat:Vidáné Juhász Krisztinának, apukámat:Vida Bélának hívják. Magamról egy kicsit: még most fedezem fel a világot. Minden érdekel kovácsian figyelek. A kezemet is megtaláltam már és elõszeretettel rágcsálom. A képen látható sapit most kaptam és jó nagyon. Szeretek a friss levegõn lenni. Sokat nõttem, anyatejes baba vagyok.NAgy fiúk vagyunk:-) Szeretek mesét nézni és hintázni. Kedvencem a túrórudi:-)