Imre Bence, 1 hónapos, Nyírbogdány

 In A hónap kisbabája

Született:2011.02.24-én. Édesanyja: Kerülõ Annamária, édesapja: Imre József.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

2008.05.11 -én született! Máté picinek is nagyon barátságos mosolygós volt és ez mint a fotón látszik semmit nem változott! Egy igazi rosszcsont, mindig minden "jóban"" benne van! "Vida Leventének hívnak. December 10-én születtem Debrecenbe. Anyukámat:Vidáné Juhász Krisztinának, apukámat:Vida Bélának hívják. Magamról egy kicsit: még most fedezem fel a világot. Minden érdekel kovácsian figyelek. A kezemet is megtaláltam már és elõszeretettel rágcsálom. A képen látható sapit most kaptam és jó nagyon. Szeretek a friss levegõn lenni. Sokat nõttem, anyatejes baba vagyok.