Hederman Emma, 6 hónapos, Magy

 In A hónap kisbabája

Anyukája: Terdik Mariann, Apukája: Hederman Gergely. 2013 április 12-én született Nyíregyházán, nagyon jó kisbaba .

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Dominik a nevem, 1 hónapja születtem 3180 grammal, 49 cm-rel. Ahhoz, hogy gyorsan nagyra nõljek sokat eszem és hatalmasakat alszom, mint ahogy a képen is látható :)Dorozsmai Hanna vagyok 2 hónapos nagyon vidám kislány, és már így figyelek, ha beszélgetnek velem :)