Bozsányi Erik, 15 hónapos, Szentendre

 In A hónap kisbabája

A mi kis szemünkfénye:) Kis fürtös:) Nemrég indult el rendesn és nagyon élvezi:)

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Gyönyörû baba mindig nevet, mosolyog boldog.. Jó ránézzni! :)Dominik a nevem, 1 hónapja születtem 3180 grammal, 49 cm-rel. Ahhoz, hogy gyorsan nagyra nõljek sokat eszem és hatalmasakat alszom, mint ahogy a képen is látható :)