Freind Elizabet, 5 hónapos, Törökbálint

 In A hónap kisbabája

Az én nevem Elizabet, de Lizinek becéznek. 🙂 2013.05.10.én születtem Budapesten. Törökbálinton lakok anyuval apuval meg a két nagy fiú testvéremmel. Nagyon kis örökmozgó vagyok, már tudok forgolódni. Szeretek enni, mint ez látszik is. 🙂 szoktam hisztizni is, na, de ki nem?

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Zselyke vagyok. 15 fõs családom, egy 200 fõs cég és egy 20 fõs baráti kör várta, hogy megszülessek. De ez mind semmi ahhoz képest, hogy egy egész ország ünnepel a szülinapomon, ugyanis augusztus 20-án, pontban este 9 órakor jöttem a világra, így minden évben tüzijátékot is kapok. :)Nagyon jó kislány!!!