Székely Tamara, 1 hónapos, Csepel

 In A hónap kisbabája

Tamara vagyok, 1 hónapos, és már tudok mosolyogni is.:-)

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Hello! Adry baba vagyok. Nagyon jo gyerek.... eszek,iszok,alszok.... és néha huncutkodom....:-)Molnár Luca Eszter 2013.01.26-án reggel 8:52 perckor hosszú várakozás után végre megérkezett. Az elsõ pillanattól kezdve nagyon jó kedélyû,nyugodt baba. Az éjszakákat 2 hónapos korától végigalussza. Nagyon szeret levegõn lenni és imádja a sütõtököt.