Adrienn, 2,5 hónapos, Budapest

 In A hónap kisbabája

Hello! Adry baba vagyok. Nagyon jo gyerek…. eszek,iszok,alszok…. és néha huncutkodom….:-)

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

Drága kisfiam Sanyika nagyon kiegyensúlyozott boldog baba, egész nap nevetgél :)Tamara vagyok, 1 hónapos, és már tudok mosolyogni is.:-)